Īres māja «Bisītes»

Īres māja Bisītes

Īpašums Bisītes atrodas ainaviski skaistā vietā un robežojas ar dīķi. Apkārt esošo māju būvniecības darbi ir pilnībā pabeigti, līdz ar to pilnībā varēsiet izbaudīt mieru un klusumu.

Mājas (325 m2) divos stāvos izvietotas trīs guļamistabas, kabinets, viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, tualete, divas vannas istabas un elektriskā sauna.

Otrajā mājas stāvā ir divas guļamistabas (katrā no tām ir viena divguļamā gulta) un bērnu istaba (viena zīdaiņu redeļu gultiņa un pusaudžu gulta), visām guļamistabām ir viena kopēja vannas istaba ar vannu un dušu. Mājas pirmajā stāvā ir kabinets, kurā pēc iepriekšēja pieprasījuma iespējams izvietot saliekamo gultu.

Ir pieejams fēns, gludeklis, dvieļi, gultasveļa, veļas mašīna. Virtuve ir aprīkota ar elektrisko indukcijas plīti, cepeškrāsni, ledusskapi un saldētavu, elektrisko tējkannu, trauku mazgājamo mašīnu.

Ziemas brīvdienu laikā (no 21. decembra līdz 6. janvārim) mājai Bisītes ir īpaši īres nosacījumi. Cena par nedēļu ir 1200 Eur (+ maksa par ūdeni un elektrību). Iemaksa par rezervāciju ir 100% apmērā ar bankas pārskaitījumu.

Ilgums Cena kopā
min 2 dienas 400,00 €
Viena nedēļa 750,00 €
Viens mēnesis 2000,00 € + komunālie pakalpojumi (ūdens, elektrība)

© 2013, Jaunmāras Ltd