Īres māja «Tūbīši»

Īres māja Tūbīši

Dzīvojot īpašumā Tūbīši, Jums ir iespēja sajust dabas mierīgo gaisotni un baudīt privātu atmosfēru. Māja ir ideāli piemērota vienas ģimenes atpūtai vai nelielai draugu kompānijai. Tikai 300 m no mājas atrodas Jonathan Spa Hotel, kas sniedz Jums iespēju apvienot netraucētu mieru Tūbīšos ar izcilu servisu, ko piedāvā viesnīcas personāls restorānā un Spa zonā (pieejams arī baseins).

Īpašuma teritorijā ir privāts dīķis, savukārt mājas pamatstāvā ir sauna, lai Jūs varētu baudīt mierīgu un atpūtas pilnu laiku.

Tūbīši ir 3 stāvu māja ar 2 guļamistabām, pēc iepriekšējas vienošanās mājas augšstāvā ir iespējams izvietot papildus guļvietas.

Mājas pamatstāvs: sauna un terase ar āra mēbelēm.
Pirmais stāvs: pilnībā aprīkota virtuves zona (ledusskapis, elektriskā plīts un cepeškrāsns, elektriskā tējkanna, mikroviļņu krāsns, trauku mazgājamā mašīna un tosteris) un dzīvojamā istaba ar kamīnu, guļamistaba (viena divvietīga gulta), tualete un āra terase.
Otrais stāvs: dzīvojamā istaba ar TV, guļamistaba (viena divvietīga gulta), vannas istaba ar tualeti un balkons.

Ir pieejams fēns, gludeklis, dvieļi, gultasveļa, veļasmašīna, bērnu barošanas krēsliņš un bērnu gultiņa.

Mājā nav atļauts turēt mājdzīvniekus!

Ilgums Vasaras/ziemas sezonā
Pavasara/rudens sezonā
Nakts (min 2) 250,00 €/nakts 205,00 €/nakts
Nedēļa 1120,00 € 895,00 €
Mēnesis 2500,00 €* 1730,00 €*
  • Ja īres periods ir ilgāks par 1 nedēļu, papildus samaksai tiek piestādīts rēķins par komunālajiem pakalpojumiem (elektrība un ūdens) pēc skaitītāja + 750 EUR drošības nauda.
  • Ziemas brīvdienu laikā (no 21. decembra līdz 6. janvārim) mājai Tūbīši ir īpaši īres nosacījumi. Cena par nedēļu ir 1200 Eur (+ maksa par ūdeni un elektrību). Iemaksa par rezervāciju ir 100% apmērā ar bankas pārskaitījumu.

Mājas saimnieks un kaimiņi aicina mājas īrniekus ņemt vērā, ka īpašums ir paredzēts mierīgai un klusai atpūtai, saudzīgi izturoties pret dabu, īpašumu un mājas inventāru!

© 2013, Jaunmāras Ltd