Gārņi

Pabeigta māja ar zemi
€ 1 440 000
Zeme
7000 m2
Māja
591 m2
Guļamistabas
3
Kopēt linku
anita@amatciems.lv
+371 2 9190561

Pilnībā pabeigta un mēbelēta māja ar zemi, pirts, garāža.

Īpašumā cenā ietilpst: zeme + māja ar mēbelēm un tehniku ​​+ pirts + garāža 2 automašīnām.

Mājas kopējā platība ir 591 m2, tai skaitā iekšējā platība 395 m2 un ārējā platība 196 m2.

Trīs stāvu māja pilnībā gatava pastāvīgai dzīvošanai gleznainā vietā atrodas uz plaša 7000 m2 liela zemes gabala ar savu dīķi pagalmā un ar izeju uz lielo Vēķa ezeru. Īpašumam piederoša ezera piekrastes zona ar peldošu salu. Ezera krastā atrodas īsta lauku stila malkas pirts, ar guļamistabu otrajā stāvā.

Pamatstāvā ar 3 metrus augstiem panorāmas logiem un ar skatu uz dīķi un ezeru atrodas atvērta dzīvojamā istaba - ar kamīnu un biljarda galdu, virtuve ar bāra leti, guļamistaba, liela vannas istaba ar duša, vīna pagrabs, elektriskās apkures pirts ar dušu un atpūtas zona ar izeju uz terasi, saimniecības telpa ar iebūvētiem skapjiem un veļas mašīnu.

Pirmajā stāvā atrodas ieejas zona, viesu tualete, noliktavas telpa, virtuve-ēdamistaba-viesistaba ar divām izejām uz terasēm, plaša guļamistaba ar savu vannas istabu un izeju uz terasi. No visām telpām caur panorāmas logiem un no terasēm paveras skaists skats uz dīķi, ezeru un dabas ainavu.

Augšējā otrajā stāvā atrodas bibliotēka ar izeju uz lielu balkonu, galvenā guļamistaba ar kamīnu, liela vannas istaba ar vannu un dušu, darba telpa un ģērbtuve. Pa visu stāva perimetru paveras satriecošs skats uz ezeriem, dīķi, mežu un dabas ainavu caur panorāmas logiem vai no balkoniem, kur var vērot saullēktu un saulrietu.

Māja celta pēc individuāla projekta un nodota ekspluatācijā 2022. gada decembrī. Pirmā (galvenā) stāva sienas veidotas no keramzītbetona blokiem, 2.stāvs no koka brusām 200x200, 3.stāvs no koka karkasa, jumts ar niedru klājumu.

Apdares materiāli, mēbeles un aprīkojums mājā ir ļoti kvalitatīvi. Apsildāmās grīdas visās mājas telpās. Apkures/dzesēšanas veids – ģeotermālais siltumsūknis.

Pagalmā ir garāža 50 m2, celta no keramzīta blokiem ar dēļu apdari.

Zeme ar māju pārdošanā
Zeme pārdošanā
Viesnīca / Īres māja
Stāvvieta
Video novērošana
Vārtu barjera
Gājēju taka
Asfalts
Zemes ceļš
Gārņi
Pabeigta māja ar zemi
€ 1 440 000
Zeme
7000 m2
Māja
591 m 2