Īpašumi pārdošanā / Lāčpurni

Lāčpurni

Pabeigta māja ar zemi
€ 1 300 000
Zeme
18582 m2
Māja
548 m2
Guļamistabas
4
Kopēt linku
anita@amatciems.lv
+371 2 9190561

Māja būvēta pēc individuāla projekta no ar roku tēstiem unikāli liela izmēra baļķiem: lapegle, ciedra un priede. Ciedrs satur lielu skaitu ārstniecisko fitoncīdu (derīgas bioloģiski aktīvās vielas) un ēteriskās eļļas. Mājas sienas, kas izgatavotas no ciedra, ir labs antiseptisks līdzeklis, kas palēnina ķermeņa novecošanos.

Jumts – dabiskais slānekļa šīferis. Māja ekspluatēta 6 gadus, bet ne vairāk kā pāris mēnešus gadā.

Mājas pirmajā stāvā atrodas ērta viesistaba ar lielu kamīnu, tā ir apvienota ar ēdamzonu un moderni aprīkotu eksluzīvu itāļu ražotāja Valcucine virtuvi. Virtuves iekārtai ir ērti izveidota ātri aiztaisāma siena, kas paslēpj visas ierīces un uzreiz rada kārtības sajūtu.

Viesistabā ir lieli logi uz terasi, kur iekārtota vasaras (āra) virtuve ar skatu uz rietumiem. Apkārt caurspīdīgs pretvēja materiāls, kas nodrošina siltu pasēdēšanu arī aukstākās dienās.

Četras guļamistabas, 2 no tām katra ar savu vannas istabu un garderobi, 2 guļamistabām kopīga vannas istaba. Majā izmantoti ekskluzīvi apdares materiāli. Siltās grīdas visās telpās. Apkures veids – zemes siltumsūknis. Māja ierīkota centrālā vedināšana.

Mājas otrajā stāvā plaša halle bez logiem – sporta aktivitātēm, vingrošanai, meditācijām, bērnu rotaļu vietai, biljarda galdam vai dejām.

Mājas pamatstāvā ar malku kurināma pirts, duša un tualete, atpūtas telpa ar atsevišķu virtuvi un lielisku skatu uz dīķi un iekopto pagalmu, pagrabs-pieliekamais un plaša garāža divām automašīnām. 

Ļoti skaisti iekopts dārzs ar ekskluzīviem (bet jau Latvijas klimatā ieaugušiem) augiem un kokiem, zemes teritorijā ir trīs labiekārtotas un ļoti ainaviskas salas. Izbūvēts tiltiņš un laipa.

Ir iespējams nopirkt klāt arī neapbūvētu salu 1 ha platībā. Piekļūšanai uz salu ir izbūvēts tilts. 

Ļoti unikāls īpašums - ekskluzīvs mājas eksterjers un interjers, kā arī Latvijai neierasti un ļoti iespaidīgi augi plašajā pagalmā. Līdzīgu māju Latvijā neatradīsiet!  

Zeme ar māju pārdošanā
GreenSpace
Zeme pārdošanā
Viesnīca / Īres māja
Stāvvieta
Video novērošana
Vārtu barjera
Gājēju taka
Asfalts
Zemes ceļš
Lāčpurni
Pabeigta māja ar zemi
€ 1 300 000
Zeme
18582 m2
Māja
548 m 2